СтальБудМонтаж

Розрахунок і проектування металоконструкцій

Область пошуку:
СтальБудМонтаж
Калуш, площа Героїв, 10

Про нас

              Компанія СтальБудМонтаж на будівельному ринку вже дуже давно. За цей довгий час ми зуміли завоювати довіру багатьох клієнтів. Основний напрямок нашої компанії це будівництво металоконструкцій під ключ, виробництво металоконструкцій, розрахунок і проектування металоконструкцій. Ми працюємо безпосередньо, без посередників і тому подібного, маємо власну виробничу базу з виготовлення металоконструкцій, а також катаних профілів.

           Саме цей фактор дозволяє клієнту отримувати все з перших рук від виробника, що в свою чергу позитивно впливає на ціну будівництва та його якість. За весь час в будівництві, ми зуміли зібрати професійну команду співробітників в області металообробки і будівництва. Компанія СтальБудМонтаж готова виконати проектування і будівництво навіть найскладніших об'єктів, ми знайдемо оптимальне рішення для будь-якого завдання клієнта. Ми є однією з провідних компаній в даній будівельній галузі України.

          Щоб переконатися в перевагах співпраці з нами, не втрачайте час - телефонуйте прямо зараз, наші співробітники готові надати Вам безкоштовну консультацію і відповісти на будь-які питання, про металоконструкції ми знаємо практично все. Вибираючи СтальБудМонтаж - Ви обираєте якість, надійність, виконання точно в терміни, а також розумну ціну

Товари / Послуги:

Види робіт, пропоновані підпріємством: * Виготовлення металоконструкцій Розробка КМ та КМД Виготовлення вантажопідйомніх механізмів < br /> * Реалізація покрівельніх матеріалів (профнастил, металочерепиця) Реалізація теплоізоляційніх матеріалів (мінвата) Монтаж металоконструкцій Монтаж вантажопідйомніх механізмів Монтаж "сендвіч-панелей" Покрівельні роботи * Демонтаж старих металоконструкцій Розрахунок та доставка матеріалів на об "єкт.

Місто:

Калуш, Івано-Франківська область

Адреса компанії:

площа Героїв, 10

Контактна особа:

Микола Миколайович

Телефон:

Факс:

0502003248

Сайт:

steelbudmontag.com